• ul. Miła 2, 86-300 Grudziądz

Masaże
Orientalne i Ajurwedyjskie

Masaż całego ciała pozwala uwolnić energię życiową, pobudzić jej krążenie kanałami energetycznymi i zrównoważyć ją zarówno na płaszczyźnie fizycznej jak i emocjonalnej. Czas masażu to czas głębokiej relaksacji i wypoczynku.

Więcej

Masaż Abhyanga
60 min/150 zł
90 min/200 zł


Abhyanga „naoliwienie”, Masaż całego ciała wykonywany z użyciem ciepłego, indywidualnie dobranego oleju. Koi układ nerwowy, dotlenia komórki, pobudza działanie układu krążenia oraz poprawia pracę narządów wewnętrznych. Dedykowany jest osobom szczególne zestresowanym.

Masaż balijski
60 min/150 zł
90 min/200 zł

Masaż balijski to unikatowe połączenie wielu technik: akupresury, aromatoterapii, refleksologii i stretchingu. Celem tego masażu jest przede wszystkim usprawnienie przepływu limfy oraz krwi w organizmie, uelastycznienie więzadeł i mięśni. Jest zabiegiem relaksującym i niwelującym bóle mięśniowe (szczególnie zastosowany po ćwiczeniach) przynoszącym fizyczne i psychiczne ukojenie. Dedykowany jest dla osób , które potrzebują odnowy biologicznej.

Masaż głowy Shiroabhyanga
40 min/ 100 zł

Shiroabhyanga „namaszczenie głowy”. Niezwykle przyjemny masaż pomagający rozluźnić jedne z najbardziej napiętych części ciała: głowę kark, dekolt i ramiona. Olej gorczycowy używany do masażu sprawia , że włosy stają się wyjątkowo miękkie i odżywione. Dedykowany jest dla osób z tendencją do migren i napięć w okolicy karku.

Masaż Udvartana
60 min/200 zł
90 min/250 zł

Niezwykle skuteczny, silnie detoksykujący masaż wywodzący się z Ajurwedy, Masaż w użyciem specjalnie skomponowanych sproszkowanych ziół . Zabieg ten pobudza krążenie krwi, reaktywuje metabolizm, wygładza nierówności skóry, eliminuje nadmiar toksyn i przeciwdziała zatrzymaniu się wody w organizmie. Dedykowany jest osobom ze spowolnioną przemianą materii, przed ważnymi uroczystościami ( cudownie wygładza i uelastycznia skórę).

Masaż gorącymi kamieniami
60 min/200 zł
90 min/250 zł
Ratnaabhyanga. Ratna oznacza klejnot, kamień szlachetny, Abhyanga to namaszczenie. Zabieg polega na masażu gorącymi kamienia półszlachetnymi (kryształ górski, czerwony jaspis, lapis lazuli, tygrysie oko, awenturyn, akwamaryna, jadeit) wraz z odpowiednią ilością naturalnego oleju. Używane podczas masażu specjalnie obrobione ciepłe kamienie wpływają na usunięcie napięcia w zmęczonych mięśniach, redukcję stresu, podniesienie sił witalnych oraz ogólną regenerację organizmu. Dedykowany jest dla osób lubiących ciepło, potrzebujących głębokiego relaksu i chcących pozbycia się nagromadzonych napięć mięśniowych.

Masaż miotełkami bambusowymi
60min/150 zł

Bamboo Cho Massage jest intensywną formą masażu wykonaną specjalnie w tym celu przygotowanym zestawem kijków i miotełek bambusowych. Podczas masażu na powierzchni ciała, za sprawą krzemu zawartego w bambusach, wytwarza się potencjał elektryczny (pizoelektryczność), który „doenergetyzowuje” masowaną osobę. Zabieg może być wykonany w dwojaki sposób- lekko i relaksująco bądź intensywnie-pobudzająco, docierając do głębokich warstw mięśniowych. Dedykowany jest dla osób uprawiających sport, z nadmiernymi napięciami mięśniowymi, cellulitem.

Masaż tajski stóp
40min/60 zł,
z kąpielą i peelingiem 60min/100 zł

Tajski masaż stóp jest wyjątkowym połączeniem intensywnych technik masażu i akupresury. Wpływa korzystnie na pracę układu krążenia oraz polepsza ruchomość i elastyczność stawów skokowych. Niweluje nagromadzone napięcia okolic stóp i podudzi. Połączony z peelingiem i kąpielą stóp sprawia że zabieg jest niezwykle komfortowy i rozluźniający. Dedykowany jest dla osób nadmiernie eksploatujących swoje kończyny dolne.

Masaż Dotyk Motyla
20min/50 zł

Masaż Dotyk Motyla jest nieinwazyjną techniką manualną, której charakterystyką jest bardzo delikatny dotyk. Jest masażem uspakajającym lub dodającym energii w zależności od tego czego w danym momencie potrzebuje nasz organizm. Wykonywany jest przez ubranie.

Jak się przygotować do masażu
Przed masażem warto wziąć odświeżający prysznic lub kąpiel. Wskazany jest również pobyt w saunie.

Przeciwwskazania do masażu:
· Gorączka,
· Grypa, kaszel, katar lub jakiekolwiek schorzenie powodujące na nadmierną produkcję śluzu,
· Pierwsze dni miesiączki, ciąża,
· Wypryski skórne (np. intensywne owrzodzenia, zapalenie mieszków włosowych, stany ropne)
· Przerwanie ciągłości skóry,
· Zapalenie żył i poważne choroby układu krążenia,
· Tętniaki, nowotwory,
· Choroby zakaźne,
· Świeże krwiaki i wylewy pourazowe,
· Łamliwość kości, obrzęki stawów i kończyn, urazy, bolesne stłuczenia,
· Niewyrównane wady serca, nieleczone nadciśnienie,
· Epilepsja.